Dynamo Fans z.s., za podpory HC Dynamo Pardubice, pořádá autobusové výjezdy na třetí a čtvrté utkání čtvrtfinále Play Off ELH, HC OLOMOUC vs. HC DYNAMO PARDUBICE do Olomouce.

Jedná se o:

1/  Dvoudenní výjezd 21.3.-22.3. s ubytováním a oběma zápasy.

2/  Výjezd 21.3. na třetí čtvrtfinále.

3/  Výjezd 22.3. na čtvrté čtvrtfinále.

1/ Dvoudenní výjezd s ubytováním a oběma zápasy.

Bližší informace o ubytování u Rozy na tel.: 777 005 117

Odjezd:

úterý 21.3.2023 ve 13:00 od přístaviště výletní lodi Arnošt (za Enteria arenou).

Cena výjezdu, včetně ubytování se snídaní a vstupenek do sektoru hostů na obě utkání:
– pro členy DF 1300 Kč
– pro ostatní 1400 Kč
Platba (pouze předem):
a/ na účet 2201825884/2010, Variabilní Symbol: 1034. Do zprávy pro příjemce napište: ČT34 jméno a příjmení, tel. číslo a členové DF číslo členské karty. Po připsání peněz na náš účet dostanete potvrzení o platbě.
b/ osobně před každým domácím utkáním a o přestávkách na stánku DF ve vestibulu Enteria Areny

platbě.

2/ výjezd 21.3.

Odjezd:

Cena výjezdu, včetně vstupenky do sektoru hostů:
– pro členy DF 420 Kč
– pro ostatní 480 Kč
a/ na účet 2201825884/2010, Variabilní Symbol: 1003. Do zprávy pro příjemce napište: ČT3 jméno a příjmení, tel. číslo a členové DF číslo členské karty. Po připsání peněz na náš
účet dostanete potvrzení o platbě.

3/ výjezd 22.3.

Odjezd:

středa 22.3.2023 ve 13:00 od přístaviště výletní lodi Arnošt (za Enteria arenou).

Cena výjezdu, včetně vstupenky do sektoru hostů je:

Pokud máte zájem o samotnou vstupenku do sektoru hostů, bez dopravy, kontaktujte vedoucího výjezdu. Cena vstupenky je 255 Kč včetně manipulačního poplatku 5Kč, který bude využit na chorea při domácích zápasech.

Bližší informace, vedoucí výjezdu „ROZA“. tel.: 777 005 117, POUZE VOLAT!!!

Pořadatel si vyhrazuje právo, při nevhodném chování, kohokoli vyloučit z přepravy, bez nároku na vrácení nákladů!