Dynamo Fans z.s. pořádá výjezd na oslavy 100. let fotbalu v Ostřešanech. V rámci programu se představí také tým našeho bývalého kapitána! Tomáš Rolinek, Petr Sýkora, Dušan Salfický, Martin Kaut, Robert Kousal a další na zeleném pažitu. To si nemůžete nechat ujít! Bereme bubny, zařveme si, pokecáme, zkrátka si uděláme hezkou společnou neděli.

  V rámci programu uvidíte mnoho fotbalových i hokejových hvězd. Mimo jiné Pavla Horvátha, Jiřího Novotného, Pavla Kuku, Tomáše Poštulku, Václava Pilaře, Karla Poborského, Vladimíra Daridu, Jaromíra Blažka, Davida Lafatu, Jana Rezka a další

 Předpokládáme hojnou účast fanoušků Dynama a s ohledem na skutečnost, že příjezdová komunikace bude během akce uzavřena, rozhodli jsme se vypravit autobus, který vás doveze až k branám areálu a zpět.

Datum konání: 9.6.2024

Odjezd: 13:00, od Arnošta (parkoviště za Enteria arénou)

Cena dopravy: 50 Kč

Platba:
Na účet 2201825884/2010, Variabilní Symbol: 2401. Do zprávy pro příjemce napište: OST, jméno a příjmení a telefonní číslo (popřípadě počet osob). Po připsání peněz na náš účet dostanete potvrzení o platbě. Pořadí bude určeno podle datumu a času připsání platby na náš účet. Pokud bude kapacita busu neplněna před připsáním vaší platby, bude vám celá částka do 48h vrácena a budete včas vyrozuměni.

Vstupné (platí se na místě): 100 Kč, děti do 130 cm zdarma.

Bližší informace, vedoucí výjezdu „ROZA“. tel.: 777 005 117 !!! POUZE VOLAT !!!